More

  DEDIKIMI PREKËS I ADEM MIKULLOVCIT PËR LEZE QENËN, “UNË S’KAM QARE PA ARDHË TE JU”

  - Marketing -

  Aktori Adem Mikullovci, është prekur shumë nga vdekja e koleges së tij të shumë projekteve të përbashkëta, Leze Qena.

  Në një postim në llogarinë e tij, ai kujton momente nga takimi i fundit me aktoren që u shua një ditë më parë.

  Postimi i tij i plotë:

  ELIZABETE- Më shkove edhe ti..! A të kujtohet Leze kur ndejtëm bashk herën e fundit qesheshim me fatin që ne të dy mbetëm Mohikanët e fundit dhe pyeteshim se a thua cili nga ne do të shkon i pari te Xhevati: Une thash:”Leze unë do të shkoj para teje”…Ti ma kape veshin dhe më bêrtite:”Përkundrazi unë shkoj para teje,mua më ka grua e ty vetëm shok”..

  Dhe ja! Ashtu edhe ndodhi Elizabett..

  Mua më lat të fundit dhe unë s’kam qare pa ardhë te ju.

  Po e lëshoj perden, dhe po i fiku dritat….

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sulejman Rexhepi: Nëse qeveria nuk na i jep ndihmat, do ta bëjmë këtu Bangladesh me Koronavirus (Video)

  Kryetari i Bashkësisë Fetare Islame, Sulejman Rexhepi, ka kerkuar nga qeveria që tia ndajë BFI-së pjesën e saj të...

  Hoxha: Gjatë fundjavës do të punojnë markete që do t’u shërbejnë qytetarëve me porosi online

  Në rast nevoje për furnizim me barna por edhe me produkte ushqimore gjatë fundjavës kur edhe do jemi në...

  Edhe një shqiptar ndërron jetë nga koronavirusi në SHBA

  Një shqiptar e ka humbur jetën nga koronavirusi në Çikago të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.Bëhet fjalë për Jani...

  Rama e nis ditën me fjalët e shenjta nga Kurani

  Kryeministri shqiptar Edi Rama e ka nisur ditën sot me disa fjalë të shenjta nga Kurani. Ashtu si çdo mëngjes,...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -