More

  Dita e Evropës festohet në Matkë

  - Marketing -

  Dje, me rastin e ditës ndërkombëtare të Evropës së bashkuar, Zyra e Delegacionit të Unionit Evropian më Shkup ka organizuar pritje festive në Matkë. Pritja është organizuar në objektin e Hidrocentralit të Matkës, respektivisht në Qendrën Ekspozuese të EVN në Matkë. Ambasadori Zhbogar si nikoqir i këtij eventi priti delegacionet e larta shtetrore si Kryeministri Zaev, Kryeparlamentari Xhaferi si dhe shumë përfaqsues të institucioneve.

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Ziberi: Nga 14 të infektuar në Shkup, asnjë nga Saraji

  Nga 14 të infektuarit e rinj ditën e sotme në Shkup, gjashtë janë në Butel, dy në Çair, nga...

  FC “SARAJ” ka një njoftim të rëndësishëm

  NJ O F T I M Shkolla e Futbollit Saraj njofton të gjithë futbollistët përfshi gjeneratën 2004; 2005, 2006, 2007,...

  Para dhe pas! Ja si ka ndryshuar pastërtia e Detit të Zi në Turqi gjatë pandemisë

  Përpos të gjithë izolimit, viktimave dhe infektuarve një nga të mirat që solli kjo pandemi është përmirësimi i cilësisë...

  Qeveria publikoi rregullat e punës për kafenetë dhe restoranet (FOTO)

  Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut, në mbledhjen e 57-të, të mbajtur më 26 maj 2020, solli vendim...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -