Home / LAJME / Dua Lipa ka bërë një ndryshim në pamje që do ju pëlqejë shumë

Dua Lipa ka bërë një ndryshim në pamje që do ju pëlqejë shumë

Nuk thuhet se ka filluar vjeshta, nëse të paktën nuk bën një ndryshim të vogël në pamje.

Dua Lipa ka  bërë një ndryshim në flokë, të atij lloji që pritet të jetë një trend shumë i madh për vitin 2019.

Flokët më gjatë deri në shpatulla dhe me – balluke!

About Derveni Info

Check Also

Kush është 36-vjeçari që u gjet i pajetë në burgun e Greqisë

Një 36-vjeçar shqiptar, i cili ishte i burgosur në Greqi, është gjetur mëngjesin e sotëm …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *