More

  Dy të vrarë në një kazino , katër persona hynë me kallashnikov

  - Marketing -

  Sot në mëngjes ka ndodhur një ngjarje e rëndë në kazinon “Vegas” në Bllacë , ku mbetën të vrarë dy persona, njofton derveni.info.

  Katër persona të armatosur me kallashnikov kanë hyrë ta grabisin kazinon. Ata kanë vrarë njërin prej sigurimit të kazinos dhe një tjetër i cili për momentin po luante në një aparat./derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Erdogani i jep Ramës avionin personal 

  Raportet mes kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama dhe Presidentit turk Reçep Tayyib Erdogan janë mjaft të ngushta. Madje, ato duket...

  Dy të vrarë në një kazino , katër persona hynë me kallashnikov

  Sot në mëngjes ka ndodhur një ngjarje e rëndë në kazinon "Vegas" në Bllacë , ku mbetën të vrarë...

  Ndryshohet harta zgjedhore, votues të Dibrës dhe Mavrovë- Rostushës nga gjashta kalojnë në njësinë 5

  Parlamenti rreth orës katër të mëngjesit ka votuar ndryshimet e Kodit Zgjedhor. Me këto ndryshime, komunat Dibër dhe Mavrovë...

  Nuk respektoi marrëveshjen me Greqinë dhe ligjin për gjuhën shqipe , shkarkohet ministrja Rashella Mizrahi

  Kuvendi i Maqedonisë së Veriut ka shkarkuar nga detyra ministren e Punës dhe Politikës Sociale, Rashella Mizrahi për shkak...
  - Marketing -
  - Marketing -