More

  E tmerrshme: Foto nga gjendja e shkollës “Drita” në Kopanicë

  Gjendja e një pjese të Shkollës Fillore “Drita” në fshatin Kopanicë duket të jetë alarmante. Sipas fotove të dërguara nga një prind i nxënësve të kësaj shkolle ku duken tualetet e shkollës gjendja duket mizore dhe e papranueshme. Portali jonë provoi të kontakton me drejtuesit e shkollës por pa sukses. Sipas prindërve eshe pse brenda shkollës ka të rregulluara toalet të ri, ai nuk është i përdorshëm dhe për momentin nxënësit e shkollës i përdorin tualetet që ju mund ti shifni më poshtë.

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  EKSKLUZIVE: Ali Ahmeti për “KOHA”: Nuk bëhesh kryeministër as me 46 deputet

  Pasi që lideri i LSDM-së, deklaroi se nuk mund të bëhesh kryeministër me 15 deputet, duke aluduar në kërkesën...

  Ziberi: Bisedime me të gjitha partitë

  Deputeti i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Arben Ziberi, në pyetjen e gazetarëve se a do të votojë kryeministër...

  EKSKLUZIVE/ Takimi Zaev-Thaçi, PDSH kërkon policinë financiare!

  Sapo ka përfunduar takimi në mes kreut të LSDM-së, Zoran Zaev si dhe kreut të PDSh-së Menduh Thaçi në...

  Në liqenin Treska është gjetur një trup i pajetë

  Me 03.08.2020 rreth orës 14:45 minuta në stacionin policorë në Matkë është lajmëruar se në Liqenin Treska tek kabinat...