More

  Edona Llalloshi, Gili dhe Violetë Kukaj së bashku në të bardha

  - Marketing -


  Tashmë kanë filluar xhirimet e programeve për festat e fundvitit.
  Shumë prej këngëtarëve vendorë janë gjithnjë të gatshëm për të qenë pjesë e këtyre programeve, për t’i argëtuar fansat e tyre për fundvit.
  Xhirimet për festat e fundvitit shpesh i bëjnë bashkë kolegët, të cilët mund të ndodh edhe që s’janë parë prej kohësh.

  Këngëtarja Edona Llalloshi, duket se do të jetë pjesë e një numri special për fundvit bashkë me dy koleget e saj, Gili dhe Violetë Kukaj-Retkoceri.

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Ky është salloni i bukurisë në të cilin nuk ka pasqyre

  Kelly Vowles, pronarja e një salloni bukurie të quajtur Pixal-Rose Design, mori një vendim drastik, por të mirëmenduar për...

  Kryeministri Kurti priti kreun e ASH-së, Ziadin Sela (FOTO)

  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti sot në një takim ka pritur kryetarin e Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela i...

  Policja vrau dy prindërit dhe dy vëllezërit e saj, Prokuroria jep detaje për ngjarjen e rëndë në Gjilan

  Prokuroria Themelore në Gjilan ka dhënë detaje për rastin e rëndë që ndodhi mesditën e sotme në Gjilan. Sipas Prokurorisë,...

  MPB nuk do të lëshojë pasaporta për çdosecilin, ja kush ka përparësi

  Ministria e Punëve të Brendshme do të japë pasaporta me procedurë të rregullt vetëm për qytetarët të cilëve iu...
  - Marketing -
  - Marketing -