More

  EKSKLUZIVE: Musa Alili drejtor gjeneral te ndërmarja “Rrugët e Maqedonisë”

  Pas zgjedhjes së Qeverisë ditëve në vijim pritet edhe zgjedhja e zv/ministrave dhe drejtorëve në ndërmarjet dhe drejtoritë përkatëse.

  Ekskluzivisht derveni.info mer vesht se drejtor gjeneral te ndërmarja ” Rrugët e Maqedonisë” do të emërohet Musa Alili nga Kondova.

  Pas rezultatit fantastik në zgjedhjet e fundit në Kondovë, dega e Sarajit është përcaktuar që Këshillit Vendor Kondovë tia besoj këtë ndërmarje dhe në krye të saj të jetë kryetari i Këshillit Vendorë Musa Alili njofton derveni.info.

  Aktualisht Musa Alili është zv/drejtor i shkollës fillore ” Bajram Shabani ” në Kondovë./derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Ja kush është zv/ministri i ri i transportit nga Saraji

  Bashkimi Demokratik për integrim në qeverinë Zaev 2 përveç gjashtë minstrave ka marë edhe 5 poste të zëvendësministrave, dhe...

  Besimi: Paketa e katërt e masave ka tre shtylla – sociale, rimëkëmbjen e biznesit dhe stabilitetin fiskal dhe financiar

  Paketa e katërt e masave do të bazohet në tre shtylla – sociale dhe shëndetësore të cilat do të...

  Tërmet 4 rihter, lekundet sërish Shqipëria

  Nje tjeter lekundje termeti eshte regjistruar ne vend pak minuta me pare. Behet fjale per nje termet me fuqi 4...

  Një nga 8 vajzat më me influencë në botë, Arilena pjesë e “Milan Fashion Week” (FOTO LAJM)

  Një nga 8 vajzat më me influencë në botë, Arilena pjesë e "Milan Fashion Week" (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur,...