More

  Ela Abdulla një atlete e suksesshme në Zvicër

  - Marketing -

  Vogëlushja Ela Abdulla nga me prejardhje nga Gllumova e komunës së Sarajit e cila me familjen jeton në Basel të Zvicrës po korr suksese të njëpasnjëshme në gjimnastikë në nivel kantonal në Zvicër. Aji ka arritur që disa herë të dekorohet me medalje për vendin e parë në shum gara sportive në Zvicër. Ajo përveç sukseseve në mësime, me pasionin e saj për gjimnastikë duket se do të arrijë rezultate të mira në vazhdimsi.

  Derveni.info ju sjell foto nga momentet e triumfit të atletes së vogël Ela Abdulla

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Debat i ashpër në Qeveri për rishikimin e buxhetit

  Në seancën e mbrëmshme të Qeverisë u zhvillua debat i nxehtë midis ministrave për shpërndarjen e re të parave,...

  Maqedoni: Për orën policore angazhohet e gjithë MPB, 600 praktikantë bëhen polic

  Në seancën e qeverisë u miratua një Dekret i cili, me të cilën për shkak të gjendjes së jashtëzakonshme...

  NTP-Shkup, nga ora 09:00 deri në ora 13:00 nuk do të ketë lëvizje të autobusëve

  Ndërmarrja e Transportit Publik (NTP) Shkup njofton se nga nesër, e enjte (9 prill 2020), dhe çdo ditë pune,...

  Ngjarje e rëndë në Kumanovë / Ndërron jetë lehona 27 vjeçare pas infektimit me koronavirus

  Ministria e Shëndetësisë e Republikës së Maqedonisë së Veriut informoi se ka ndërruar jetë lehona 27 vjeçare nga Kumanova,...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -