More

  Erdoğan: A ka drejtësi në Arakan, Libi, Palestinë dhe në Kuds

  - Marketing -

  Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan sot në Ankara deklaroi se “ndarësit e drejtësisë në botë vetëm se mashtrojnë njerëzimin”, raporton Anadolu Agency (AA).

  “A ka drejtësi në Arakan, Libi, Palestinë dhe në Kuds?”, tha Erdoğan.

  Erdoğan më tej shtoi se “struktura që pretendon se bota nuk është më e madhe se pesë anëtarë të përhershëm të Këshillit të Sigurimit të Kombeve të Bashkuara dhe ku e gjithë bota ia lë marrjen e vendimeve një vendi, nuk mund të jetë e drejtë”.

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  A do mbyllet prap kifiri me Kosovën? Flet ministri Filipçe

  Rritja e numrit të rasteve të reja në Kosovë dhe Serbi, për momentin, nuk rrezikon mbylljen e sërishme të...

  Ahmeti: Të mos trembet askush nga kryeministri i parë shqiptar në RMV, ne marrim hisen tonë

  Tek BDI-ja shoh vlera që janë ndërtuar, vlera që dinë të menaxhojnë dhe drejtojnë prandaj kërkohet mbështetja e plotë...

  MAQEDONI: ULJE TË NUMRIT TË TË INFEKTUARVE E TË VDEKURVE ME COVID-19

  Maqedonia e Veriut, ka regjistruar të mërkurën 123 persona të shëruar nga sëmundja Covid-19, që shkakton koronavirusi i ri,...

  Ziadin Sela: E turpshme, sot në vitin 2020 të bëjmë fushatë me premtime për ujë të pijshëm

  Ziadin Sela dhe kandidatët për deputetë në njësinë e gjashtë zgjedhore nga Koalicioni “Tash është Koha”, gjatë ditës së...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -