More

  ESKLUZIVE: Arestohen dy të rinjë maqedonas në oborin e shtëpisë së Kryetarit të BFI-së

  - Marketing -

  Jo zyrtarish, redaksia e Zhurnalit mëson se, diku në oret e hershme të mëngjesit ( në ora 03:00) nga ana e sigurimit të Kryetarit të BFI janë arrestuar dy të rinjë maqedonasë nga fshati Kadino e Shkupit, në oborin e shtëpisë së Kryetarit H. Sulejman ef. Rexhepit.

  Pritet që gjatë ditës së sotme MPB të dalë me detale më të hollësishme dhe të shpjegojë se çfarë kërkuan këta të rinjë nga Kadino ne Svillare të Epërme, gjegjësisht çfarë kërkuan ata në atë kohë në oborin e kryetarit të BFI-së.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  A do mbyllet prap kifiri me Kosovën? Flet ministri Filipçe

  Rritja e numrit të rasteve të reja në Kosovë dhe Serbi, për momentin, nuk rrezikon mbylljen e sërishme të...

  Ahmeti: Të mos trembet askush nga kryeministri i parë shqiptar në RMV, ne marrim hisen tonë

  Tek BDI-ja shoh vlera që janë ndërtuar, vlera që dinë të menaxhojnë dhe drejtojnë prandaj kërkohet mbështetja e plotë...

  MAQEDONI: ULJE TË NUMRIT TË TË INFEKTUARVE E TË VDEKURVE ME COVID-19

  Maqedonia e Veriut, ka regjistruar të mërkurën 123 persona të shëruar nga sëmundja Covid-19, që shkakton koronavirusi i ri,...

  Ziadin Sela: E turpshme, sot në vitin 2020 të bëjmë fushatë me premtime për ujë të pijshëm

  Ziadin Sela dhe kandidatët për deputetë në njësinë e gjashtë zgjedhore nga Koalicioni “Tash është Koha”, gjatë ditës së...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -