More

  ESKLUZIVE /Fshati Gllumovë me sallë sporti

  - Marketing -

  Në kuadër të ndërtimit të sallave të sportit Ministria e arsimit dhe shkencës ka paraparë ndërtimin e sallës së sportit në F.Gllumovë.
  Gllumova si një vendbanim me mbi 2000 banorë ka qenë e domosdoshme të pajiset me sallë sporti dhe se ministria e arsimit ka marë vendimin e duhur
  Ndërtimi i sallës së sportit shkon në dobi të të gjithë nxënësve të shkollës me çrast do ti bëjne aktivitetet sportive në menyrën më të mirë të mundshëm.
  Në vazhdim jua sjellim edhe vendimin e ministrisë së arsimit për ndërtimin e sallava të sportit ku hyn edhe salla e sportit në f.Gllumovë.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sejdiu paralajmëron ndërtimin e rrugës së Llërcës

  Kryetari i Komunës së Zhelinës Blerim Sejdiu sot ka paralajmëruar asfalltim të shpejtë të rrugës së Llërcës. Ai përmes ...

  MPB dhe T-Mobile deklarohen rreth skandalit me thirrjet telefonike

  Skandali me thirrjet telefonike nga vendet e huaja po vazhdon. Telefonatat dyshohet të vijnë kryesisht nga vendet si Lituania...

  Dehari: Kur puna flet vetë, heshtja është arma më e fuqishme!

  “Kur puna flet vetë, heshtja është arma më e fuqishme! Vjen me pamje të re segmenti më i ngarkuar...

  Zeqiri: Nuk ka gjasa për koalicion me BDl-në

  Nënkryetari i LSDM-së Muhamed Zekiri përjashton mundësinë për koalicion parazgjedhor me BDl-në, përcjell GazetaExpress. Ai në TV 24 ka dekalruar...
  - Marketing -
  - Marketing -