More

  FC “SARAJ” ka një njoftim të rëndësishëm

  - Marketing -

  NJ O F T I M

  Shkolla e Futbollit Saraj njofton të gjithë futbollistët përfshi gjeneratën 2004; 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 dhe ata më të vegjlit se prej të hënës 01.06.2020 do të filloj me stërvitje tek Parku i Sarajit në ora 17:30.

  Të gjitha gjeneratat duhet të jen prezent sepse do t’i marrin instruksionet dhe informatat e nevojshme nga trajnerët e klubit lidhur me atë se si do të rrjedhin stërvitjet në ditët në vazhdim.

  Pjesëmarrja është e rëndësishme nga fakti se fillojmë pas një pauze bukur të gjatë të shkaktuar nga pandemia Kovid-19, kur kryesia solli vendim që të ndërpriten të gjitha stërvitjet, duke respektuar kështu rekomandimet e Qeverisë, FFM-së dhe institucioneve tjera kompetente.

  Megjithatë ju përkujtojmë se gjatë stërvitjeve do të respektohen të gjitha rekomandimet e Qeverisë dhe FFM-së që kanë të bëjnë me parandalimin e Kovid-19.

  Urojmë për një rifillim të mbarë.
  Shëndet dhe suksese…

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Bilall Kasami e mbush Tetovën me billbordat “можеме” 

  Koalicioni multietnik “можемe” si asnjëherë më parë dhe akoma i hershëm për shkak të kontradiktave të mëdha midis shqiptarëve...

  Thaçi: Shqiptarët duhet të përkrahin demokracinë konsensuale si zgjidhje e vetme e problemeve

  Ditën e djeshme, PDSH mbajti takime në Ropalcë, Mateç, Llojan dhe kulminoi me tubimin në Sllupçan të Komunës së...

  Kasami premton: Terminal doganor në pikën kufitare në Jazhincë, kjo do të përshpejtojë zhvillimin ekonomik

  Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, së bashku me kandidatët për deputetë, ka mbajtur konferencë për media në pikën...

  BDI: Shkarkimi i Arben Ziberit për shkak mbiemrit të tij flet për urrejtjen latente etnike të partive politike maqedonase

  Shkarkimi i Drejtorit të Qendrës së Shëndetit Publik është një veprim i  turpshëm i hakmarrjes politike dhe urrejtjes latente...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -