More

  FC SARAJ sot shenoi fitoren e radhës

  - Marketing -

  FC SARAJ vs VINER SPORT 1:0

  Shkolla e Futbollit Saraj gjenerata 2011 sot në kuadër të Ligës për Fëmijë, pranë Federatës së Futbollit të Maqedonisë (FFM)

  zhvilloi ndeshjen e radhës. FC Saraj për kundërshtarë kishte FC Viner Sport të cilët i mposhti me rezultat 1:0, golashënues Agron Bajrami.

  Djelmoshat nga Saraji gjatë gjithë kohës dominuan në fushë, që në fund lojën e mrekullueshme e kurorëzuan me fitore.

  Urime djema, ju shtofshin sukseset!

   

  FC SARAJ 1:0 VINER SPORT

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Vazhdon ngjyrosja e betonit te Çairçanja! Saliu: Mos paragjykoni, është bërë për sigurinë fëmijëve

  Vazhdon ngjyrosja e bankinave të betonit te Çaircanja në Çair. Zëdhënësi i Qytetit të Shkupit Valon Saliu në facebook...

  Ndërroi jetë një i burgosuri në burgun e Idrizovës

  Një i dënuar në burgun e Idrizovës mbrëmë ka ndërruar jetë në Klinikën e Shkupit, bën të ditur policia. “Gjatë...

  Tërmet i madh më Iran, raportohet edhe për viktima

  Një tërmet prej 5.2 shkallësh Rihter ka goditur Iranin, raporton Tv 21. Sipas njoftimit të përfaqësuesve të organizatave humanitare...

  Lëvizje jashtë kufijve, këto janë rregullat për qytetarët e Maqedonisë dhe Kosovës

  24/05/2020  Ambasada Shqiptare në Zvicër ka njoftuar qytetarët se transporti tokësor kërkon pëlqimin paraprak të shtetit tranzit. Fjala bie nëse...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -