Home / LAJME / Festë në familjen e motrave Mustafa

Festë në familjen e motrave Mustafa

Janë motra kallabllak, e kur ka festa në familjen e tyre padyshim që do jetë një festë e madhe, e kur të gjitha janë këngëtare e gjithë dita parashikohet të jetë një qejf i madh.

Sot gjithë motrat dhe familja e tyre festojnë për një motër. Shkurta Mustafa po feston ditëlindjen.

Në llogarinë zyrtare të përbashkët të motrave Mustafa, në Instastory u publiku një foto e Shkurtes, më mbishkrimin ‘Shumë urime e ëmbla jonë, edhe 100 vite të lumtura.’

About Derveni Info

Check Also

Kroaci, ish-modelja e Playboy do të kandidojë për presidente

“Rinia po largohet, numri i lindjeve sa vjen e bie. Nuk mund të rri duarkryq …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *