More

  Festë në familjen e motrave Mustafa

  Janë motra kallabllak, e kur ka festa në familjen e tyre padyshim që do jetë një festë e madhe, e kur të gjitha janë këngëtare e gjithë dita parashikohet të jetë një qejf i madh.

  Sot gjithë motrat dhe familja e tyre festojnë për një motër. Shkurta Mustafa po feston ditëlindjen.

  Në llogarinë zyrtare të përbashkët të motrave Mustafa, në Instastory u publiku një foto e Shkurtes, më mbishkrimin ‘Shumë urime e ëmbla jonë, edhe 100 vite të lumtura.’

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Biznesmeni i njohur kosovar ndërron jetë në spitalin e Shkupit

    Drejtori i birrarisë Peja, Ernest Jusufi, ka ndërruar jetë, para disa ditëve në njërin nga spitalet e Shkupit. Dyshohet se...

  Protestuesit kanë vërshuar rrugët e gjashtë qyteteve të Maqedonisë së Veriut

  Në gjashtë qytetet të Maqedonisë së Veriutka filluar protesta kundër shtrenjtimit të paralajmëruar të energjisë elektrike nga Komisioni Rregullator...

  Qeveria e Kosovës vendos t’i hapë kufijtë me vendet fqinjë

  Qeveria e Kosovës, e drejtuar nga Kryeministri Avdullah Hoti, në pajtim me Rregulloren e Punës, ka mbajtur mbledhje korresponduese,...

  Vejseli: Zaevi pasi e mori mandatin është e sigurt se do ta bëj Qeverinë

  Ish-kryetari i PPD-së, Abduladi Vejseli me rastin e 19 vjetorin të Marrëveshjes së Ohrit theksoi se synimi i kësaj...