More

  Festim Halili jep lajmin e madh! Kalon në qeveri projekti  hekurudhor Kërçovë – Shqipëri

  Drejtori i Ndërmarrjes Publike “Hekurudhat e Maqedonisë – Infrastruktura”, bën të ditur se ka kaluar në Komisionin ekonomik të qeverisë, projekti  hekurudhor Kërçovë – Shqipëri.

  Këtë lajm Halili e ka bërë të ditur në llogarinë e tij në facebook ku shkruan:

  Kalon në Komisionin ekonomik të qeverisë, projekti ynë hekurudhor Kërçovë – Shqipëri

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Qeveria emëroi drejtorë dhe zv.drejtorë të rinj

  Qeveria e Maqedonisë së Veriut sot ka emëruar drejtorë, zv.drejtorë dhe anëtarë të këshillave drejtuese në ndërrmarje dhe shoqata...

  15 viktima dhe 247 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit

  Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 737 teste, dhe janë regjistruar 247 raste...

  Paul Pogba braktis Francën pas vendimit radikal të Macron ndaj Islamit

  Paul Pogba ka marrë një vendim drastik duke braktisur përfaqësuesen e Francës. Shkaku lidhet me presidentin Emmanuel Macron, pasi ky...

  Ulet çmimi i benzinës

  Benzina dhe vaji ekstra i lehtë i lehtë për amvisëri do të bien për gjysmë denari për litër prej...