Home / DËRVENI / Filloi Festa në Matkë

Filloi Festa në Matkë

Sonte festë e madhe në Matkë nën qiell të hapur. Kamping, atmosferë festive rreth zjarrit të kampingut, muzikë live dhe misafir nga Kosova,Shqipëria dhe Presheva dhe nga vendi. E gjth kjo me rastin e ditëlindjes së dytë të Shoqatës Malore “Gryka e Dërvenit”

Pjesmarrja e lirë për të gjith adhuruesit e natyrës.

About Derveni Info

Check Also

Kroaci, ish-modelja e Playboy do të kandidojë për presidente

“Rinia po largohet, numri i lindjeve sa vjen e bie. Nuk mund të rri duarkryq …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *