More

  Filloi Festa në Matkë

  - Marketing -

  Sonte festë e madhe në Matkë nën qiell të hapur. Kamping, atmosferë festive rreth zjarrit të kampingut, muzikë live dhe misafir nga Kosova,Shqipëria dhe Presheva dhe nga vendi. E gjth kjo me rastin e ditëlindjes së dytë të Shoqatës Malore “Gryka e Dërvenit”

  Pjesmarrja e lirë për të gjith adhuruesit e natyrës.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Besa e Sarajit sonte zgjodhi shtabin zgjedhor

  Lëvizja Besa në Saraj përmes një Komunikate njofton se sonte ka zgjedhur Shtabin Zgjedhor për zgjedhjet e 12 Prillit. Në...

  Grenell flet pas përfundimit të Konferencës së Munihit

  I dërguari i Posaçëm i Shtëpisë së Bardhë për dialogun me Serbinë, dhe njëkohësisht ambasadori i SHBA’së në Gjermani,...

  Mark Zuckerberg pranon rritjen e taksave në Evropë

  Shefi ekzekutiv i Facebook, Mark Zuckerberg pranon të paguajë më shumë taksa në vende të ndryshme, duke cituar fragmente të...

  Si të mos shtoni peshë pas të 40-ve

  Çrregullime hormonale, plakje, dieta te vazhdueshme. Pasi kalon mosha 40 vjeçare kilogramët bëhen gjithnjë e më të vështirë për...
  - Marketing -
  - Marketing -