More

  FILLOI PARAQITJA PËR REGJISTRIM ONLINE NË UNT

  - Marketing -

  Universiteti ‘Nënë Tereza’ në Shkup informon të gjithë maturantët dhe të rinjtë se ka filluar parqiitja për regjistrim #online për të gjitha programet studimore në UNT.

  Paraqitja për regjistrimet online mund të bëhen në linkun më poshtë:

  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeLWmP1JSxurBIOykVcTzc3ip7Wb2EE0jUZp0_E0K6kfb8uqw/formResponse

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Shoku i Elvis Naçit, Prof. dr. Musa Musai në garë për kreun e BFI-së!

  Në garë për kreun e Bashkësisë Fetare Islame të Maqedonisë është edhe prof.dr. Musa Musai. Sipas informacioneve tona, profesori ka...

  Maksuti: Kjo është NATO për të cilën kemi ëndëruar, luftuar e sakrifikuar të gjithë

  “Siguri, vlera të përbashkëta, bashkëpunim. Kjo është NATO për të cilën kemi ëndëruar, luftuar e sakrifikuar të gjithë.” – thotë...

  Albin Kurti: Fatkeqësisht, Gjykata Kushtetuese u rreshtua me kapësit e shtetit

  Kryeministri në detyrë i vendit Albin Kurti ka bërë reagimin e tij të parë që kur Gjykata Kushtetuese dha...

  Maqedoni, sot 58 raste të reja me koronavirus, po shqyrtohet kthimi i orës policore

  Nuk kanë të ndalur rastet me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Pas heqjes së orës policore dhe hapjes së...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -