Home / LAJME / Floriani tregon pse ka pauzuar

Floriani tregon pse ka pauzuar


Ka kohë që Floriani nuk ka kënduar.

Këngëtari i cili u bë i famshëm në bashkëpunimin me Adrian Gaxhën “Ngjyra e kuqe” projekt i cili arriti shumë sukses në publik dhe në YouTube, ka zbuluar për Prive, arsyen pse ka pauzuar gjithë këto kohë.

Përveç kësaj, ai tregoi çfarë planesh ka për të ardhmen dhe kur të do dalë një projekt i ri nga ai.

Poashtu, Floriana tha se është penduar për një gjë në kohën kur është realizuar dueti me Adrianin.

Këto dhe shumë të tjera, mund t’i kuptoni përmes rubrikës “Qitja pikën” në kuadër të emisionit Prive.

About Derveni Info

Check Also

Kroaci, ish-modelja e Playboy do të kandidojë për presidente

“Rinia po largohet, numri i lindjeve sa vjen e bie. Nuk mund të rri duarkryq …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *