More

  Fondacioni Albiz publikon rezultatet e konkursit për veprimtarinë botuese për vitin 2017

  - Marketing -

  ​Pas shqyrtimit të aplikimeve nga ana e Komisionit të Botimeve pranë Fondacioni Albiz, këshilli drejtues mori vendim që të shpall fituesit për Konkursin e veprimtarisë botuese për vitin 2017.
  Në kategorinë për botim të plotë fitues janë këto aplikime:
  -3-0004
  -3-0006
  -3-0008
  Në kategorinë për përkrahje të pjesshme fitues është:
  -3-0002
  -3-0010
  Aplikuesit të cilët kanë fituar në konkursin në fjalë duhet që nga dita e shpalljes së rezultateve deri më 03.03.17 të paraqiten pranë zyrës së Fondacionit Albiz.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  ILIR HASANI: Me zemër e me shpirt në Ramanli

  Është thelluar tragjedia në Rramanli të Kumanovës. Sipas drejtorit të QEK, Ilir Hasani nga plagët e marra gjatë shpërthimit...

  Shtohet numri i viktimave nga tragjedia në Ramanli

  Ka shkuar në 4 numri i viktimave nga shpërthimi bombulës së gazit në fshatin Rramanli të Kumanovës. Në repartin...

  FSHATI BREZË I BLLOKUAR , 1.5 metra BORË

  Nga të reshurat e borës, fshati Brezë i malësisë së Shkupit mbetet i bllokuar prej disa ditësh. Përmes këtyre...

  Ramush Haradinaj, viziton Çarshinë e Vjetër të Shkupit

  Sot, kisha kënaqësinë të pres për vizitë, ish Kryeministrin e Kosovës, njëherit dhe mikun tim z.Ramush Haradinaj. Në një...
  - Marketing -
  - Marketing -