Home / DËRVENI / Forumi Rinor Islam ndan Mirnjohje për Llaskarcën

Forumi Rinor Islam ndan Mirnjohje për Llaskarcën


Forumi Rinor Islam ndau Mirnjohje për fshatin Llaskarcë për të nderuar humanizmin dhe sakrificën që ky fshat e tregoi me rastin tragjik të aksidentimit të autobusit ku humbën jetën mbi 15 udhëtarë. Në emër të fshatit Mirnjohjen e pranoi hoxha i Llaskarcës z.Fauzi Hasani

About Derveni Info

Check Also

Ali Ahmeti: Muhamed Zekiri më kërkoi të bëhet deputet! Zekiri: BDI-në e kam mbështetur hapur!

“Muhamedi ka ardhur tek unë për tu bërë deputet i Bashkimit Demokratik për Integrim, para …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *