More

  Fotot që po bëjnë xhiron e rrjetit, Joe Biden mban veshur këpucë të ndryshme


  Disa foto të Presidentit të ardhshëm të SHBA-së, Joe Biden po bëjnë xhiron e rrjetit.

  Ditën e djeshme ai është parë të ketë veshur këpucë të ndryshme.
  Këto pamje janë fotografuar në “The Queen”, në Wilimingoton teksa ishte duke shkuar në një intervistë për CNN.

  Ai ka veshur këpucë të ndryshme pasi ka problem me këmbën e djathtë.

  Një javë më parë Biden gjatë kohës që po luante me qenin e tij ka thyer këmbën dhe për këtë arsye atij i është dashur të veshë në këmbën e dëmtuar një këpucë sportive.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Koalicioni ASH-AAA do ta mbështesë Ligjin për Regjistrimin

  Koalicioni ASH-AAA do ta mbështesë Ligjin për Regjistrim, pavarësisht se pushteti nuk ka pranuar amendamentet dhe sugjerimet e opozitës....

  Vendi në pritje të vaksinës, regjistrohen 400 raste të reja me Covid-19

  Në 24 orët e fundit janë regjistruar 400 raste të reja me COVID-19 nga 2,327 teste të bëra. Janë...

  Banorët e fshatit Svillare e Poshtme pa ujë dhe pa rrymë, paralajmërojnë protesta!

  Banorët e komunës së Sarajit, konkretisht fshati Svillare e Poshtme, kanë probleme me rrymën elektrike dhe ujin. Sipas banorëve...

  Bekteshi: Nga nesër orar të ri për objektet gastronomike ( kafenetë )

  👉Sot, në seancë qeveritare, miratuam propozimin që nga nesër orari i punës i objekteve gastronomike të jetë deri në...