More

  Fudbollisti Sefer Emini kalon në ekipin e parë të FK “Makedonija” Gjorçe Petrov

  - Marketing -

  Ekipi i FK “Makedonija” Gjorçe Petrov sot edhe oficijalisht ka njoftuat se fudbollisti gllumovarë Sefer Emini prej sot kalon në ekipin e parë.

  Klubi ka shprehur mirseardhje per tre fudbollistë të rinj në ekipin e parë sot përmes një postimi në rrjetes socijale me një baner me foto të tre lojtarëve të rinj Arbi Vosha, Damjan Serafimov dhe Sefer Emini.

  /derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  ​Zaev: Nuk duam zgjedhje pa opozitën

  Ndërsa Maqedonia Veriore ndodhet në javën e fundit të gjendjes së jashtëzakonshme, pas së cilës ligjërisht duhet fillon rrjedhja...

  Saraj: Premtimet parazgjedhore 2017 (Video)

  Derveni.info duke luajtur rolin e vet si medium lokal, përkujton banorët e Sarajit me premtimet parazgjedhore të zgjedhjeve lokale...

  LSDM: Me pakon e masave ekonomike zvogëlohen harxhimet e bujqëve dhe sigurohen më shumë para për çdo bujk

  Pakoja e tretë e masave ekonomike të miratuara nga qeveria ofron mbështetje të madhe për bujqësinë e Maqedonisë. Tashmë...

  ASh: Shteti nuk ndihmon qytetarët e bllokuar në shtete të huaja

  Aleanca për Shqiptarët ka reaguar në lidhje me qytetarët e bllokuar nëpër shtet të ndryshme, të cilët nuk mund...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -