More

  Gati edhe një themel xhamie në Dërven

  - Marketing -

  Derveni.info ju sjell foto ekskluzive të përgaditjes së themelit të Xhamisë së re në fshatin Bojanë. Siç dihet iniciativa për ndërtimin e Xhamis së re në Bojanë ka filluar qysh para disa muajve. Më pas u rrënua objekti i vjetër i xhamisë, u pastrua dhe u përgadit vendi dhe tash janë të gatshme edhe themelet për një xhami më të madhe.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Foto ekskluzive nga aksioni i sotshëm në Krushopek

  Sot gjatë ditës u zhvillua një aksion policor në fshatin Krushopek. Sipas informacione jo zyrtare është kapur një sasi...

  Tre të arrestuar nga aksioni policor në Krushopek të Sarajit

  Nga informacionet e para që vijnë nga operacion që po zhvillohet në këto momente në Krushopek të Sarajit kundër...

  Kasami me porosi për Taravarin: Je në politikë e jo në klinikë, nuk jemi pacientë

  Kreu i Lëvizjes BESA, në një intervistë eksluzive për Gazetën Express, në lidhje me deklarimet e Arben Taravarit nga...

  Burime jo zyrtare, kokaina u gjet në kamionin me banane

  Informacionet e para jo zyrtare nga burime të TV21 thonë se dërgesa e kokainës është nisur nga Amerika për...
  - Marketing -
  - Marketing -