More

  Genc Salihu bëhet baba për herë të parë

  - Marketing -

  Genc Salihu e ka nisur këtë vit për mrekulli

  Këngëtari dhe bashkëshortja Kaltrina, janë bekuar me fëmijën e tyre të parë.

  Familja Salihu princeshën e tyre të sapoardhur në jetë e kanë pagëzuar me emrin Margo, transmeton Telegrafi.

  Kështu së paku ka shkruar në llogarinë personale në Instagram Genci.

  Ndryshe, këngëtari vitin e kaluar ishte një ndër mentorët e talent shout muzikor “The Voice of Albania”.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Ndërroi jetë profesori i njohur nga Saraji në natën e Kadrit

  Mbrëmë ka ndërruar jetë profesori i njohur nga Saraji, Imer Jakupi. “Mbreme në percjellje të Natës së Madhe të Kadrit...

  Ja numri i rasteve me Covid19 nga Saraji

  Sipas informacioneve zyrtare të Ministrisë së Shëndetsisë të cilat j siguroi derveni.info, numri i të infektuarve me Covid19 në...

  Sonte mot jostabil me shi të rrëmbyeshëm, nesër me vranësira dhe dukshëm më i freskët

  Në orët e vona të pasdites, mbrëmjes dhe të natës, sot në më shumë vende do të mbajë mot...

  Qeveria: Komisioni propozon orë policore për Bajram

  Ora policore të zgjatë prej të shtunën në ora 19:00 deri të martën në 5 të mëngjesit. Ky është...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -