More

  Gjendet 9-vjeçari Xhavit Aliu nga Shkupi

  - Marketing -

  Familjarët e djaloshit  Xhavit Aliut, i cili ishte paraqitur si i humbur kanë informuar se 9-vjeçari është gjetur,ndërsa njëkohësisht falënderojnë të gjithë që ndihmuan në gjetjen e tij.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Borxhlinjtë e NP “Ujësjellësi dhe Kanalizimi” – Shkup, mund të paguajnë borxhet pa interes, në këste

  Bordi i Drejtorëve të NP “Ujësjellësi dhe Kanalizimi” – Shkup, solli vendim për të shlyer kërkesat në bazë të...

  Moti për ditët në vijim

  Instituti Hidrometeorologjik ka njoftuar se gjatë dy ditëve në vijim do të mbajë mot kryesisht i ngjashëm, me intervale...

  Hiqet ora policore. Ja vendimi i fundit i Qeverisë

  Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut në seancën e mbajtur sot miratoi këto vendime: - Hiqet ora policore duke...

  Bukoviqi dhe Llaskarca përballen me mungesën e ujit të pijshëm

  Bukoviqi dhe Llaskarca përballen me mungesën e ujit të pijshëm Alsat2020-05-26T15:54:37+02:00 Fshatrat Bukoviq dhe Llaskarcë të Komunës së Sarajit me dekada...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -