More

  Goditet me veturë një këmbësor afër Kondovës

   

  Në autostradën Qarkorja veriore për Shkupin, në mbikalimin për daljen për në fshatin Kondovë, dje një automjet udhëtarësh “BMW X6” me targa të Shkupit, i drejtuar nga A.I. (57) nga Shkupi, ka goditur këmbësorin T.N. (70) nga fshati Mojancë e Shkupit.

  Pas aksidentit, siç njoftohet nga MPB-ja, T.N. është transferuar në Kompleksin e klinikave “Nëna Terezë”, ku iu nënshtrua plagëve të marra pasi mori trajtimin mjekësor.

  Ekspertizë në vendin e ngjarjes ka kryer një ekip inspektimi i SPB Shkup.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  ASH dhe Alternativa pa vendim për tryezën e Ahmetit

  Aleanca për shqiptarët dhe Alternativa nuk kanë marrë vendim gjatë takimit të sotëm koordinues për ftesën e liderit të...

  SHBA, shpërthim i fuqishëm në Baltimore (VIDEO)

  Një “shpërthim i madh gazi” shkatërroi plotësisht banesat në një lokacion në qytetin Baltimore në SHBA. Autoritetet njoftuan se...

  Vjen përforëcimi i radhës, Elvin Yunuszada

  Skuadra e FC Shkupi tani më ka zyrtarizuar edhe një përforcim, bëhet fjalë për qendër mbrojtësin nga Azerbajxhani, Elvin...

  Zaevi i do shqiptarët të nënshtruar ndaj tij, e jo të bashkuar rreth idealit

  Lideri i Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë, Zoran Zaev i pyetur nga TV21 ka komentuar ftesën e liderit të Bashkimit...