More

  Gold Ag nuk ndalet, paralajmërohet projekti i radhës

  - Marketing -

  Gold Ag nuk e ka ndërmend të ndalet.

  Artisti ka paralajmëruar sërish një këngë të re pak ditë pasi nxori një projekt të cilin ua kishte premtuar fansave si dhuratë për ditëlindjen e tij.

  “Xinxilushe” quhet kënga e re për të cilën Gold Ag tha se do të publikohet së shpejti.

  Ai njoftimin e bëri përmes llogarisë së tij në Instagram por nuk e zbuloi datën e saktë, megjithatë ai ua dha një lajm të mirë adhuruesve të muzikës së tij.

  Nëse nuk e dini, Gold Ag aktualisht është shumë aktiv me koncerte kudo në trojet shqiptare./Prive.al

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Bërns: Fluturimi i aroplanëve për mirëseardhje në NATO shprehje e mbështetjes sonë të përhershme

  Fluturimi i aeroplanëve ushtarak amerikan sot mbi  Shkupin është shpehje e mbështetjes sonë të përhershme për Maqedoninë e Veriut...

  Kim Mehmeti: Mos lejoni të na mbajnë të lidhur si zagarë!

  Shkrimtari dhe publicisti Kim Mehmeti ka reaguar me një shenim në faqen e tij në facebook ndaj sjelljes së...

  Sot përfaqesuesit e Qendrës analitike “Abdilaqim Ademi” patën takim me përfaqësuesit e NDI

  Sot përfaqesuesit e Qendrës analitike “Abdilaqim Ademi” pranë Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Izet Mexhiti dhe z. Pishtar Lutfiu,...

  BDI: Shëndeti në vend të parë, respektoni masat e kujdesit

  Në mbledhjen e sotme të shtabit qëndror zgjedhor të thirrrur nga Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -