More

  Grabitje e armatosur në Shkup

  - Marketing -

  Pesë hajdutë të maskuar dhe të armatosur me pushkë automatike kanë grabitur kazinon Admiral në Bulevardin Aradhet Partizane në vendin e quajtur Porta Vllae.

  Grabitësit kanë marrë paratë nga qarkullimi ditor dhe janë larguar.

  Rasti është raportuar në polici mëngjesin e sotëm në ora 06:27. MPB po merr masa për zbardhjen e rastit.

  /Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Fshatrat Svillare dhe Arnaqi, paguajnë fatura por nuk kanë kanalizim

  Banorët e fshatrave Sfillare dhe Arnaqi, në Komunën e Sarajit, ankohen se po ju kërkohen nga 255 denarë për...

  Erdogani i jep Ramës avionin personal 

  Raportet mes kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama dhe Presidentit turk Reçep Tayyib Erdogan janë mjaft të ngushta. Madje, ato duket...

  Dy të vrarë në një kazino , katër persona hynë me kallashnikov

  Sot në mëngjes ka ndodhur një ngjarje e rëndë në kazinon "Vegas" në Bllacë , ku mbetën të vrarë...

  Ndryshohet harta zgjedhore, votues të Dibrës dhe Mavrovë- Rostushës nga gjashta kalojnë në njësinë 5

  Parlamenti rreth orës katër të mëngjesit ka votuar ndryshimet e Kodit Zgjedhor. Me këto ndryshime, komunat Dibër dhe Mavrovë...
  - Marketing -
  - Marketing -