More

  Gryka e Dërvenit pushtoi majen Pllat të Sharrit

  - Marketing -

   Shoqata Malore “Gryka e Dërvenit” javën e kaluar ka organizuar ngjitje në malet e Sharrit, saktësisht majen Pllat e cila njihet për bukurinë përrallore si një nga vendet më të popullarizuara të Sharrit. Anëtarët e shoqatës malore ngjitën me sukses këtë maje edhe përskaj shiut i cili i përcolli në një pjesë të rrugëtimit të tyre për në majen Pllat. Derveni.info ju sjell fotot ekskluzive dhe mahnitëse të kësaj ekspedite të “Grykës së Dervenit” si një ndër shoqatat më aktive në vendin tonë.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Visar Ganiu: Muri është për sigurinë e fëmijëve tanë

  👉 Besmir, Era , Omar, Toni dhe Nina janë vetëm disa prej emrave të cilët i gjeni të shkruara...

  Qeveria: Nesër sillet vendim i rëndësishëm për kafenetë

  Protokollet e punës në objektet gastronomike nesër janë në agjendën e seancës qeveritare. Qeveria duhet të vendosë kur do...

  Ja e vërteta e 1 milion eurove të BFI (Dokument)

  Lidhur me ekstraktin e bankës nr. 76 të datës 26.06.2019, i cili qarkullon nëpër mediumet elektronike i shoqëruar me...

  LSDM kërkon fajtorë tek muslimanët për dështimin e menaxhimit me KOVID 19

  LSDM kërkon fajtorë tek muslimanët për dështimin e menaxhimit me KOVID 19 Sot Ministri i shëndetësisë  Vanko Filipçe ka akuzuar...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -