Home / LAJME / Haradinaj në meq me Majlinda Kelmendin

Haradinaj në meq me Majlinda Kelmendin

Kyreministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj këtë të shtune ka vendosur të relaksohet duke bërë xhudo me xhudisen, Majlinda Kelmendi.
Trajneri i Majlindes, Driton Kuka në Facebook ka publikuar një fotografi ku shihet Majlinda dhe kryeministri Haradinaj dukë u përballuar mes vete.
“Motivimi i së shtunës. Kryeministri ynë po bën xhudo. Duke stërvitur kryeministrin tonë dhe kampionen olimpike. Trajner krenar.”, ka shkruar Kuka në Facebook.

About Derveni Info

Check Also

Kush është 36-vjeçari që u gjet i pajetë në burgun e Greqisë

Një 36-vjeçar shqiptar, i cili ishte i burgosur në Greqi, është gjetur mëngjesin e sotëm …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *