More

  Hoxha dhe Kasami inspektuan punimet e kanalit “Raven-Reçicë”


  Ministri i Bujqësisë Arjanit Hoxha i shoqëruar nga Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami njëherësh edhe deputet i zonës 6, inspektuan punimet e kanalit “Raven-Reçicë”.

  Finalizimi i këtij projekti është me rëndësi vitale për banorët që gravitojnë në këtë zonë pasi përmes këtij projrkti do duhet të ujiten tokat bujqësore në rajonin e Pollogut.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Ahmeti demanton Bexhetin, interpelancë thëret opozita

  Kreu i BDI-së Ali Ahmeti thotë se nuk ka asgjë për t’u shqetësuar për zërat se deputetë të BDI-së...

  Spitalet private kalojnë në dispozicion të shtetit

  Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe ka kërkuar nga Inspektorati Shtetëror I Shëndetësisë që të kryejë një mbikëqyrje të jashtëzakonshme...

  Burri sulmon gruan fizikisht, ajo e paraqet në polici

  Mbrëmë (23- nëntor) rreth orës 01.00, pjestarët e policisë nga SPB Tetovë e kanë arrestuar një 40 vjeçar banues...

  Njësiti “TIGRAT” gabimisht bastisin familjen shqiptare në Shkup

  Në orët e mëngjesit të kësaj të shtune njësiti special “Tigrat” kanë terrorizuar një familje shqiptare në Shkup, shkruan...