More

  Humb jetën ish-deputeti i Maqedonisë, Amdi Bajram

  Sot në moshën 64-vjeçare humbi jetën ish-deputeti Amdi Bajram. Nga partia e tij për Kanal 5 thonë se ai ka humbur jetën në klinikën Zhan Mitrev për shkak problemeve me zemrën.

  Ndryshe, deputeti i komunitetit rom disa mandate ka përfaqësuar qytetarët në Parlamentin e Maqedonisë.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Maqedoni e Veriut: Çdo 50 minuta një i vdekur nga COVID 19 në muajin nëntor

  Muaji nëntor shënoi muajin me numrin më të lartë të viktimave nga koronavirusi në Maqedoni, që prej fillimit të...

  Mexhiti e Bejta urojnë Reisin Shaqiri

  “Sot bashkë me mikun tim, z. Nevzat Bejta vizituam Reisul Ulema, h. Hfz. Shaqir ef. Fetahun, dhe e uruam...

  Merkel: Nuk mund ta premtoj çeljen e negociatave me Shqipërinë! Shpresa për Maqedoninë

  Kancelarja gjermane Angela Merkel ndan Shqipërinë nga Maqedonia e Veriut për hapjen e negociatave. Ajo tha se shpreson që...

  Armata e “Rilindjes” mbyll faqen e JOQ ALBANIA në Facebook!

  Është bërë e modës tashmë, që kush nxjerr të palarat e shtetit dhe qëndron krah qytetarëve për të denoncuar...