Home / LAJME / I burgosuri ikë nga furgoni derisa policia blinin sandviç

I burgosuri ikë nga furgoni derisa policia blinin sandviç

Rreth orës 11.00, i burgosuri Fidan Iseni u ka ikur dy rojtarëve të cilët nga Qendra Klinike e kanë dërguar në burgun e Idrizovës.
Dy rojtarët janë ndaluar në parking në afërsi të pompës së benzinës në Aerodrom për të blerë sandviçë. Këtë moment e ka shfrytëzuar i burgosuri duke ikur.
Po përgatitet suspendim i rojtarëve ka bërë të ditur për mediat drejtori i burgut të Idrizovës, Bobi Mojsoski.
Iseni ka qenë i dënuar shtatë vite dhe shtatë muaj.

About Derveni Info

Check Also

Ali Ahmeti: Muhamed Zekiri më kërkoi të bëhet deputet! Zekiri: BDI-në e kam mbështetur hapur!

“Muhamedi ka ardhur tek unë për tu bërë deputet i Bashkimit Demokratik për Integrim, para …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *