More

  I burgosuri ikë nga furgoni derisa policia blinin sandviç

  - Marketing -

  Rreth orës 11.00, i burgosuri Fidan Iseni u ka ikur dy rojtarëve të cilët nga Qendra Klinike e kanë dërguar në burgun e Idrizovës.
  Dy rojtarët janë ndaluar në parking në afërsi të pompës së benzinës në Aerodrom për të blerë sandviçë. Këtë moment e ka shfrytëzuar i burgosuri duke ikur.
  Po përgatitet suspendim i rojtarëve ka bërë të ditur për mediat drejtori i burgut të Idrizovës, Bobi Mojsoski.
  Iseni ka qenë i dënuar shtatë vite dhe shtatë muaj.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Gashi: Do të angazhohemi që rroga e arsimtarit të jetë sa e deputetit

  Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, para qytetarëve të Fushë Tophanës deklaroi se koalicioni ASH- AAA do të angazhohen në...

  Murati: Aplikoni për mbështetje finaciare për bizneset e reja

  Zëvendës drejtori i Agjencionit për punësim i Maqedonisë së Veriut, Bekim Murati ka informuar se ky agjencion sot ka...

  Maqedoni: Turizmi në kolaps

  Pandemia e koronavirusit ka ndikuar që të ulet numri i turistëve të huaj, që vizitojnë vendet turistike në Maqedoninë...

  Qeveria e Shqipërisë, 4.8 miliardë lekë për rindërtimin e banesave të dëmtuara nga tërmeti

  Brenda 6 muajve nga tërmeti i 26 nëntorit, qeveria ka miratuar në buxhetin e vitit 2020, përdorimin e fondit...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -