More

  Ibra te Milani? Maldini ndezë zjarrin edhe më shumë

  - Marketing -

  Njëra nga dilemat më të diskutuara në botën e futbollit momentalisht është ajo se ku do ta vazhdojë karrierën futbollisti Zlatan Ibrahimoviç. Tashmë me të madhe flitet se do të jetë Milani skuadra e ardhshme e futbollistit suedez. kontrata e të cilit skadon në janar me LA Galaxy.
  Dhe për ta ndezur edhe më shumë zjarrin u përkujdes legjenda e Milanit, tash drejtues, Paolo Maldini.

  “Të gjithë e dinë se sa fantastike ishte puna si për Milanin ashtu edhe për të gjitha klubet ku ai luajti. Ai është ndër lojtarët më të mirë në botë, por nuk mund të them më shumë se kaq. Më kontaktoni në janar? Më vjen keq, por nuk mund të flasim për lojtarë që aktualisht u përkasin klubeve të tjera, është politika jonë të mos flasim për të tjerët”, ka thënë Maldini.
  Nga SHBA, vijnë informacionet se Ibra është afër të rikthhet në “San Siro”, dhe një gjë është e sigurt, do të ishte një nxitje e madhe për Milanin.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Maqedonia e Veriut: Pandemia ndan partitë për datën e zgjedhjeve

  Partitë politike në Maqedoninë e Veriut, vazhdojnë të thyejnë shtizat rreth caktimit të datës se kur duhet të mbahen zgjedhjet. Njohësit...

  Ja kush është biznesmeni nga Saraji që u grabit me kallashnikov

  Para Halk bankës dje në Saraj të Shkupit, tre persona duke kërcënuar me pushkë automatike, kanë grabitur një 27-vjeçar...

  BFI paralajmëron Qeverinë: Nuk e pezullojmë faljen e namazit të Bajramit! (Dokument)

  Para pak castesh BFI-ja e ka publikuar dokumentin të cilën me 18 maj ja ka dërguar Qeverisë. Në dokument...

  Lajmi i fundit: Aksident i madh trafiku në Shkup

  Një kamion dhe një motoçikletë janë përplasur në udhëkryqin tek stacioni hekurudhor në Shkup. I lënduar ka mbetur ngarësi...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -