More

  Incident i armatosur në Gazi Babë të Shkupit, një i plagosur

  - Marketing -

  Një shkëmbim zjarri mes dy grupeve u zhvillua këtë pasdite në Gazi Babë. Jozyrtarisht, personat e armatosur qëlluan me armë automatike. Deri më tani, MPB thotë se ata nuk kanë asnjë informacion për rastin.

  Nga atje, thonë se në spitalin Shën Naum Ohridski është dërguar një person i lënduar i raportuar nga ana e mjekëve.
  “Nga stafi i mjekëve të spitalit Shën Naum Ohridski u raportua se një person i plagosur është sjellë rreth orës 15:45 “, thonë nga Ministria e Brendshme.

  Pas shkëmbimit të zjarrit, po realizohet kontroll në rrugën Ordan Çopella, afër Parkut të Gazi Babës.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  SHA “Posta e Maqedonisë” ka shpallur konkurs për punësimin e 280 punëtorëve

  SHA “Posta e Maqedonisë” ka shpallur konkurs për punësimin e 280 punëtorëve nëpër filialet e saj në gjithë territorin...

  Vizat e punës, ky është lajmi i fundit që vjen nga Gjermania

  Këshilltari i emigracionit nga organizata “Plan B” në Esen, Blerian Kushta – shpjegon ndryshimet që do të sjellë ligji...

  “Qeveri pa BDI-në”, flet Spasovski, Ademi: BDI-ja do të dalë me qëndrim

  Kryeministri teknik, Oliver Spasovski duke u përgjigjur në pyetjen e TV21 rreth deklaratës së Ljubço Nikollovskit i cili mbrëmë...

  Njëvjetori i aksidentit tragjik, marsh nga Llaskarca deri në Gostivar

  Një vit pas tragjedisë së Llaskarcës ku në një aksident trafiku humbën jetën 16 persona dhe dhjetëra të tjerë...
  - Marketing -
  - Marketing -