Home / LAJME / Incident i rëndë në Çair, pasi e shkel me veturë e sulmon edhe fizikisht

Incident i rëndë në Çair, pasi e shkel me veturë e sulmon edhe fizikisht

Dje ora 16,40 minuta ka ndodhur një incident në Rrugën “Cvetan Dimov” në Çair të Shkupit. Një veturë e drejtuar nga A.K. ka goditur 28 vjecarin A.G., e më pas A.K e ka sulmuar edhe fizikisht A.G. , raporton Derveni.info. Sipas MPB-së, ata janë njohur më herët mes veti dhe kanë pasur mosmarrëveshje paraprake. A.G pas incidentit eshte derguar në spital dhe i janë konstatuar lendime të renda.

About Derveni Info

Check Also

Kroaci, ish-modelja e Playboy do të kandidojë për presidente

“Rinia po largohet, numri i lindjeve sa vjen e bie. Nuk mund të rri duarkryq …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *