More

  Incident i rëndë në Çair, pasi e shkel me veturë e sulmon edhe fizikisht

  - Marketing -

  Dje ora 16,40 minuta ka ndodhur një incident në Rrugën “Cvetan Dimov” në Çair të Shkupit. Një veturë e drejtuar nga A.K. ka goditur 28 vjecarin A.G., e më pas A.K e ka sulmuar edhe fizikisht A.G. , raporton Derveni.info. Sipas MPB-së, ata janë njohur më herët mes veti dhe kanë pasur mosmarrëveshje paraprake. A.G pas incidentit eshte derguar në spital dhe i janë konstatuar lendime të renda.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  ILIR HASANI: Me zemër e me shpirt në Ramanli

  Është thelluar tragjedia në Rramanli të Kumanovës. Sipas drejtorit të QEK, Ilir Hasani nga plagët e marra gjatë shpërthimit...

  Shtohet numri i viktimave nga tragjedia në Ramanli

  Ka shkuar në 4 numri i viktimave nga shpërthimi bombulës së gazit në fshatin Rramanli të Kumanovës. Në repartin...

  FSHATI BREZË I BLLOKUAR , 1.5 metra BORË

  Nga të reshurat e borës, fshati Brezë i malësisë së Shkupit mbetet i bllokuar prej disa ditësh. Përmes këtyre...

  Ramush Haradinaj, viziton Çarshinë e Vjetër të Shkupit

  Sot, kisha kënaqësinë të pres për vizitë, ish Kryeministrin e Kosovës, njëherit dhe mikun tim z.Ramush Haradinaj. Në një...
  - Marketing -
  - Marketing -