More

  Isni Jakupi zëvendës drejtor i Fondit të Rrugëve

  - Marketing -

  Mbrëmë në seancën e Qeverisë të mbajtur në Manastir, ndër të tjera Qeveria e RMV ka emëruat disa udhëheqës të institucioneve.

  Siç mëson derveni.info në rend dite ka qenë edhe emrimi i Isni Jakupit për Zëvendës Drejtor i Fondit të Rrugëve të RMV. Isni Jakupi aktualisht drejton Degën e BDI-s në Saraj dhe më herët ka qenë Drejtor i Fondit PIOM.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Shpërndahet Parlamenti i Maqedonisë së Veriut

  Para pak çastesh me 108 vota pro dhe asnjë kundër u miratua propozimi për shpërndarjen e Parlamentit të Maqedonisë...

  Homazhe me rastin e 2 vjetorit të ndarjes nga jeta të Abdilaqim Ademi

  Sot me datë 16 Shkurt 2020, me rastin e shënimit  të 2 vjetorit të ndarjes nga jeta të Abdilaqim...

  Gjendet trupi i pajetë i një mashkulli në Malin Sharr (FOTO)

  Trupi i pajetë i një mashkulli gjendet në Malin Sharr. Trupi i mashkullit është gjetur nga një aplinist. Nga Policia...

  Miratohet Ligji për Prokurorinë Publike

  Me 80 vota për dhe 6 kundër, kuvendi i Republikës së Maqedonisë së Veriut, votoi Ligjin për Prokurorinë Publike, përcjell...
  - Marketing -
  - Marketing -