Home / LAJME / Izet Mexhiti zgjidhet kryetar dege i BDI-së në Çair

Izet Mexhiti zgjidhet kryetar dege i BDI-së në Çair

Bashkimi Demokratik për Integrim, Dega Çair sapo ka nisur të mbajë punimet e Kuvendit Zgjedhor, në të cilin do të merr pjesë edhe lideri i BDI-së, Ali Ahmeti. Kuvendi zgjedhor i Degës së Çairit të BDI-së po mbahet në Teatrin Kombëtar të Maqedonisë dhe ka nisur para pak minutave, ku pritet të zgjidhen strukturat e degës së kësaj partie. Kryetar dege është zgjedhur Izet Mexhiti.

About Derveni Info

Check Also

Kroaci, ish-modelja e Playboy do të kandidojë për presidente

“Rinia po largohet, numri i lindjeve sa vjen e bie. Nuk mund të rri duarkryq …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *