More

  Ja kush është çifti më i ri i showbizit shqiptar

  - Marketing -

  Lidhjet e dashurisë mes futbollistëve dhe vajzave të bukura të ekranit kanë qenë gjithmonë trend i mediave rozë.

  Çifti më i fundit që po përflitet është futbollisti Xherdan Shaqiri dhe këngëtarja Dhurata Ahmetaj.

  Burime për “Prive.al” kanë zbuluar se ata janë çifti më i ri i showbiz-it shqiptar, transmeton Shtegu.com.

  Shkak për këto aludime janë bërë udhëtimet e shpeshta të këngëtares drejt Anglisë dhe sipas burimeve, Xherdani është arsyeja që e shtyn.

  Këngëtarja prej kohësh është larguar nga muzika dhe nuk dihen shumë detaje për jetën e saj personale, pasi gjithmonë ka preferuar ta mbajë të fshehtë.

  Ndërsa dyshja ende nuk ka bërë publikuar foto të përbashkët në rrjetet sociale, gjithçka mbetet për t’u parë.

  Kujtojmë se dy vite më parë, Xherdani u përfol për një lidhje të cilën e kishte bërë edhe familjare, por nuk dihet se çfarë ndodhi me të.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Ky është kabineti i Kryeministrit Hoti

  Javën e ardhshme pritet që të formohet qeveria e re e Kosovës, ndërsa "Koha.net" ka publikuar sot një listë,...

  Muhamed Zeqiri , i infektuar me COVID-19, bashkë me bashkëshorten dhe foshnjën 3 muajsh

  Ndërsa në 24 orët e fundit nga kryerja e 771 testeve kanë rezultuar pozitiv me COVID-19, 62 persona, Presidenti...

  Sulejman Rexhepi: Druaju të keqes së atij që i ke bërë mirë

  Ish-kreu i Bashkësisë Islame në Maqedoni të Veriut Sulejman Rexhepi, ka publikuar një mesazh drejtuar organeve udhëheqëse të këtij...

  Aksident i rëndë në hyrje të Shkupit

  Para pak çastesh raportohet se ka ndodhur një aksident trafiku në hyrje të Shkupit, rrespektivisht në lagjen Autokomandë. Një...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -