More

  Javën e ardhshme fillon asfalltimi i rrugës në Trebosh të Zhelinës

  - Marketing -

  Komuna e Zhelinës njofton se punimet e rekonstruimit (asfaltimit) të rrugës Trebosh-Tetovë do të fillojnë javën e ardhshme respektivisht në datë 12.09.2019.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Zëvendësambasadori Julian Vasallo bashkëbisedim me nxënësit në Saraj

  Shkollën e Mesme “SARAJ”-SHKUP, e ka vizituar zëvendësambasadori i BE-së në Shkup, Julian Vasalo. Gjatë takimit me drejtorin, Bedri Gjurecin,...

  Bekteshi në Panairin e bizneseve në Saraj

  Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi nesër do të merr pjesë në Panairin e bizneseve në komunën e Sarajit, organizuar...

  Fondi për Inovacione e publikoi sfidën e tretë për hulumtuesit e rinj

  Shkollat fillore dhe të mesme prej sot  deri më 16 mars, do të kenë mundësi të konkurrojnë në “Sfidën...

  Bora në Mavrovë arrin 11 centimetra, temperaturat bien nën zero

  Sot në mëngjes më ftohtë ka qenë në Berovë, -11 gradë Celsius, ndërsa temperaturë maksimale prej zero gradë është...
  - Marketing -
  - Marketing -