More

  Jetmira Dervishi, femra e parë shqiptare me licencë evropiane në sferën e karatesë

  - Marketing -

  Sot  ne Budapest te Hungarise pas provimeve tre ditore teorike dhe praktike para Komisionit Evropian te gjyqtareve te perbere nga Spanjol, Norvegjez, Danez, Italian, Finlandeze, Gjermane, Turk, Kroate dhe Serb, u kumtuan rezultatet dhe Jetmira Dervishi arriti me sukses te merr licencen evropiane si gjyqtare e karatese…

  Suksesi i saj eshte edhe sukses per klubet tona, per popullin tone dhe per tere shtetin qe ajo do ta perfaqsoj neper evenimente te ndryshme me karakter ndekombetare.
  Urime dhe te prifte e mbara trenjere!

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Në Shkup gjatë orës policore janë zbuluar imigrantë nga Siria, Palestina dhe Maroko

  Në rrugën “Dimo Haxhi Dimo” në Shkup dje (8 prill) gjatë orës policore janë kapur tre imigrantë. Bëhet fjalë për...

  Ansambli DUFLLA Me Ide Kreative (Video)

  Virusi Korona që pezulloi të gjitha aktivitet kulturore e artistike në të gjithë botën, izoloi pothuajse mbarë botën. Mirëpo...

  Maqedoni / Edhe 46 persona të infektuar me koronavirus, numri total shkon në 663

  Ministria e Shëndetësisë njofton se sot janë diagnostifikuar 46 raste të reja me koronavirus në vend, duke e çuar...

  Komuna e Sarajit me njoftim të rëndësishëm për marketet dhe operatorët ekonomik

  Njoftohen marketet dhe operatorët ekonomik në territorin e Komunës së Sarajit që janë të interesuar të bëjnë dorëzimin e...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -