More

  Kaçanik: Gjendet i vdekur një person

  Një person është gjetur pa shenja jetë në Kaçanik. Turpi i pa jetë është gjetur pa shenja jete në mbrëmjen e së hënës. Policia e Kosovës, ka njoftuar se me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

  “Viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në oborrin e shtëpisë së tij. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në njoftimin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

  /Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Edhe dy shqiptarë në Këshillin Sportiv të ARSM-së, ja emrat e tyre

  Dy profesorët e njohur të kulturës Fizike, Arlind Huseini nga Tetova dhe Blerim Saiti nga Shkupi janë zgjedhur anëtarë...

  Shpërthen lufta e armatosur mes dy shteteve(Foto)

  Mediat azerbajxhane kanë publikuar një moment nga konflikti me forcat armene, në kufirin e diskutueshëm mes dy vendeve. Në video...

  Sërisht premtime për Liqenin Treska !?

  “Kaloi edhe kjo verë, ndërsa Liqeni i Treskës mbetet ashtu siç ka qenë! I pa rregulluar dhe i pa...

  Zaev prezanton pakon e katërt financiare

  Më shumë se 20 minuta foli për 31 masa të reja që janë pjesë e paketës së katërt të...