More

  Kanita publikon këngën e re

  - Marketing -

  Këngëtarja e re dhe simpatike, Kanita ka publikuar këngën e re.

  Projekti mban emrin “Fllad” dhe erdhi i shoqëruar edhe me videoklip që u punua nga Atilla Deniz.

  Për tekstin u përkujdes kantautori, Liridon Berisha, ndërsa kompozimi nga Boban Apostolov.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Basha thirrje Ramës: Siguro pagesat për biznesin dhe familjet në nevojë, lëre propagandën

  Kreu i PD, Lulzim Basha i ka kërkuar qeverisë të marrë masa të menjëhershme, në mënyrë që biznesi të...

  Kurti uron Maqedoninë e Veriut për anëtarësimin e saj në NATO

  Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka uruar Maqedoninë e Veriut që sot edhe zyrtarisht u...

  Maqedoni: Pronarët e dyqaneve dhe butiqeve kërkojnë që pagat bruto të punonjësve t’i paguajë shteti

  Ndërmarrjet e vogla në sektorin e shërbimeve, kryesisht dyqanet dhe butiqet, kërkojnë nga qeveria që pagat bruto për punonjësit...

  Nuhiu për orën policore: I kënaqur me ndërgjegjësimin e qytetarëve

  Zëvendësministri i Punëve të Brendshme Agim Nuhiu, në një prononcim për TVM2 shprehet i kënaqur nga zhvillimi i orëve...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -