More

  Kejvina nga ky moment e tutje mund të vdes e qetë

  - Marketing -

  Bukuroshja Kejvina Kthella nga tani e tutje mund të ‘vdes e qetë’.

  Arsyeja, nuk është asnjë nga ato që mendoni! Kjo për faktin sepse modelja ka takuar artistin e njohur ndërkombëtar Maluma në Itali me ç’rast kanë shkrepur një fotografi të përbashkët.

  ‘Tani mund të vdes. Mirëupafshim botë’ – ka deklaruar Kthella në postimin e bërë duke lënë të kuptohet se nuk ka më pengje pas takimit me artistin i cili duket të ketë qenë ëndrra e saj.

  Nga tani e tutje, edhe ne mund të kemi një ide të përafërt për shijet e bukuroshes e cila ka preferuar që pjesën private ta mbajë të tillë në plot kuptimin e fjalës.

  Ndryshe, kujtojmë që një takim dhe foto me Malumën arriti ta sigurojë edhe reperja Tayna e cila i kishte rënë në sy artistit latin edhe më herët kur i pati pëlqyer një prej postimeve të tij.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Maqedonia e Veriut: Pandemia ndan partitë për datën e zgjedhjeve

  Partitë politike në Maqedoninë e Veriut, vazhdojnë të thyejnë shtizat rreth caktimit të datës se kur duhet të mbahen zgjedhjet. Njohësit...

  Ja kush është biznesmeni nga Saraji që u grabit me kallashnikov

  Para Halk bankës dje në Saraj të Shkupit, tre persona duke kërcënuar me pushkë automatike, kanë grabitur një 27-vjeçar...

  BFI paralajmëron Qeverinë: Nuk e pezullojmë faljen e namazit të Bajramit! (Dokument)

  Para pak castesh BFI-ja e ka publikuar dokumentin të cilën me 18 maj ja ka dërguar Qeverisë. Në dokument...

  Lajmi i fundit: Aksident i madh trafiku në Shkup

  Një kamion dhe një motoçikletë janë përplasur në udhëkryqin tek stacioni hekurudhor në Shkup. I lënduar ka mbetur ngarësi...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -