Home / LAJME / Kënga e Dua Lipës “çmend” tifozët e Liverpool

Kënga e Dua Lipës “çmend” tifozët e Liverpool

Festa e tifozëve të Liverpoolit në Madrid sot kishte filluar shumë herët.

Përveç himnit të skuadrës “YNWA” dhe këngët për futbollistët e skuadrës “Të Kuqtë” janë argëtuar edhe me këngën e Dua Lipës dhe Calvin Harrisit “One Kiss”, transmeton Koha.net.

Këtë këngë se bashku me tifozët e Liverpoolit e interpretoi Chelcee Grimes.

Liverpooli do të përballet me Tottenham

 

/derveni.info

About Derveni Info

Check Also

Maqedonia si Zvicrra: “Blicat” do të fotografojnë, dënimet do të vinë në shtëpi me postë!

Ministria e punëve të brendshme është duke përgatitur ndryshime ligjore me qëllim që të vendoset …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *