More

  Këto dy gjëra i lanë përshtypje nga Kosova aktorit Erkan Petekkaya

  - Marketing -

  Siç ju kemi njoftuar më herët, javën që lamë pas aktori i njohur turk Erkan Petekkaya erdhi në Prishtinë për pak kohë.

  Emisioni më i ri në Klan Kosova, ‘Qejfi ma i madh se Stambolli’ i cili do të sjellë intervista ekskluzive me figura të njohura turke dhe jo vetëm ishte arsyeja e vizitës.

  Mirëpo, ‘Xhihani’ nuk i shpëtoi mikrofonit të Prive.

  Ai për Vlorijan Halilin shpalosi përshtypjet nga pritja që iu bë në Prishtinë.

  Detajet ua sjell videoja e mëposhtme. /Prive.al

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Kryemuftiu Tërnava viziton BFI

  Kryetari i Bashkësisë Fetare Islame të Republikës së Maqedonisë së Veriut, u.d. Reisul Ulema H. Hfz. Shaqir ef. Fetai,...

  Filloi asfalltimi i rrugës për Krushopek të epër

  Sot ka filluar asfalltimi i rrugës që lidh fshatrat Krushopek dhe Krushopek i epër. Ky projekt i shumëpritur nga...

  Ahmeti nga Gostivari: Më mirë Naseri se sa Zorani a Hristijani

  Shtabi Qendror Zgjedhor pranë Bashkimit Demokratik për Integrim në vazhdën e tubimeve nga qyteti në qyteti është duke marrë...

  Sela: Pritjet e qytetarëve dëshmojnë dështimin e qeverisjes aktuale

  Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela u bëri thirrje qytetarëve që të dalin sa më masivisht në zgjedhje,...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -