Home / ROZË / Këto imazhe tregojnë se Scarlett Johansson nuk është ndarë! (Foto)

Këto imazhe tregojnë se Scarlett Johansson nuk është ndarë! (Foto)

Prej ditës së djeshme është përfolur se Scarlett Johansson i ka dhënë fund martesës së saj me Romain Dauriac. Madje sipas burimeve të pakonfirmuara çifti nuk jeton më bashkë që prej verës së vitit të kaluar.

Gjithçka nisi nga një foto ku ajo ishte pa unazën e martesës, shkruan opinion.al.

Nuk ka vonuar shumë reagimi zyrtar aktores dhe partnerit të saj francezë.

Dyshja u shfaq mbrëmjen e të mërkurës në një ekspozitë në New York.

Prindërit e dy vjeçare Rose Dorothy, kanë qëndruar bashkë madje në fotografitë e shkrepura janë parë të qeshur.

About Derveni Info

Check Also

Shkencëtarët zbulojnë të dhëna të reja për temperaturat gjatë këtij viti

Muaji korrik ishte më i nxehtë i matur në Tokë, që kur filluan regjistrimet më …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *