More

  Klubi i Atletikës “LIRIA” e jashtëzakonshme

  - Marketing -

  Në kampionatin dimëror për hudhje i cili u mbajt në Kumanov K.A Liria përsëri me suksese të jashtëzakonshme.

  Azra Abazi Juniore vendi i parë gjyle dhe vendi i dytë shtiz ,

  Anida Kofrc Juniore e re vendi i parë disk dhe vendi i parë shtizë ,

  ndërsa Ariton Ramadani me një shkalle shumë të madhe të përmisimeve në rezultate e cila ja vlen të përmendet që ariti të jetë në hudhjen e gjyles i pari ndërsa në hudhjen e diskut i dyti.

  Kurse Valon Slahi me dy vende të katërta.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Mbi 1 ton kokainë kapet në Krushopek të Sarajit

  Aksion i madh policor po zhvillohetnë Krushopek të komunēmës së Sarajit. Sipas informacioneve të para jozyrtare të siguruara nga...

  Qytetarët kundërshtojnë çmimin 50 denarë për një vozitje

  Bileta për një vozitje me çmim prej 50 denarësh tashmë në dispozicion për udhëtarët po merr kritika të shumta...

  TV21 mëson, policia sekuestron 1.3 tonë kokainë në Krushopek të Sarajit

  Sipas informacioneve që i posedon TV21 në fshatin Krushopek të Komunës së Sarajit është duke u realizuar një aksion...

  Sejdiu paralajmëron ndërtimin e rrugës së Llërcës

  Kryetari i Komunës së Zhelinës Blerim Sejdiu sot ka paralajmëruar asfalltim të shpejtë të rrugës së Llërcës. Ai përmes ...
  - Marketing -
  - Marketing -