More

  Kolinda e veshur me xhaketë lëkure dhe xhinse, presidentja kroate merr vëmendje

  - Marketing -

  Presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitarovic, është e njohur për stilin dhe modestinë që e dallon nga politikanët tjerë.
  Të premten mbrëma, ajo ka qenë prezente në një koncert në Zagreb, ku ka tërhequr vëmendje me veshjen e saj.
  Siç transmeton index.hr, ajo ishte veshur me një xhaketë lëkure dhe xhinse, dhe dukej shumë e disponuar.
  Natyrisht që nuk e ka humbur rastin që të bëjë edhe një fotografi me anëtarët e grupit “Prljavo kazaliste”.
  Dhe fotografia, të cilën e ka publikuar në rrjetet sociale, ka marrë mijëra pëlqime nga mbështetësit e saj të shumtë.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Një ditë e bukur në mal, larg traumës së pandemisë

  "Sot, ne një grup adhuruesish të natyrës, nën organizimin e Shoqatës Malore "Gryka e Dervenit", për disa orë u...

  Muça: Kalaja e Shkupit nuk do jetë kurrë e braktisur, ne po ia rikthejm bukurinë me punën tonë!

   “Kalaja e Shkupit nuk do jetë kurrë e braktisur, ne po ia rikthejm bukurinë me punën tonë!  Shumë shpejt do...

  Ky është kabineti i Kryeministrit Hoti

  Javën e ardhshme pritet që të formohet qeveria e re e Kosovës, ndërsa "Koha.net" ka publikuar sot një listë,...

  Muhamed Zeqiri , i infektuar me COVID-19, bashkë me bashkëshorten dhe foshnjën 3 muajsh

  Ndërsa në 24 orët e fundit nga kryerja e 771 testeve kanë rezultuar pozitiv me COVID-19, 62 persona, Presidenti...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -