More

  Kompania për përpunimin e produkteve të mishit “UKA-KOMERC”, sot ka marë lejë që të tregtojë produktet e saj edhe në tregun evropian

  - Marketing -

  Kompania për përpunimin e produkteve të mishit “UKA-KOMERC”, sot ka marë lejë që të tregtojë produktet e saj edhe në tregun evropian.

  Me këtë vendim kompania “UKA-KOMERC”, po dëshmohet se ka produkte shumë cilësore dhe plotëson të gjitha standarde për këtë veprimtari që e kërkojnë tregjet dhe konsumatorët në Bashkimin Evropian.

  “UKA-KOMERC”, deri më tani ka qenë kompani rajonale, ndërsa tani më është kompani evropiane.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Ngjarje e rëndë në Kumanovë / Ndërron jetë lehona 27 vjeçare pas infektimit me koronavirus

  Ministria e Shëndetësisë e Republikës së Maqedonisë së Veriut informoi se ka ndërruar jetë lehona 27 vjeçare nga Kumanova,...

  Informatë e rëndësishme për bujqit dhe fermerët

  Lidhur ne ndalimin e ri të lëvizjes që solli Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut, e cila hyn...

  Përleshje mes policisë dhe një personi nga Haraçina

  Me 06.04.2020 në orra 18:30 në rrugën Lluka Gerov në Shkup , një punonjës i policisë e kanë privuar...

  Gjendet një trup i pajetë rreth lumit Vardar

  Një trup i pajetë është gjetur sot rreth lumit Vardar, afër hotelit “Aleksandar Palace”. Nga MPB e konfirmojnë rastin....

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -